Farmbot Metin2.ro si server privat

Ghiduri şi tutoriale despre cum să vă îmbunătăţiţi serverul/clientul dumneavoastră de Metin2!
Neconectat

Farmbot Metin2.ro si server privat

Mesaj de Luk » Dum Oct 16, 2016 9:58 am

Buna Ziua , in seara asta o sa va prezint un Farmbot metin2 ,
Am intrat pe cateva forumuri Rusesti si acolo am dat de el ... din cate am vazut chiar functioneaza
Pentru a functiona corect acest mic program folositi urmatorii pasi !

Pasul 1)

Orice AntiVirus aveti trebuie dezactivat doar pentru timpul necesar in care folositi programul

Pasul 2)

Dezarhivati Arhiva , copiati farmbot metin2 in clientul de metin2.ro sau server privat

Pasul 3)

Deschideti metinul iar apoi programul , prima oara o sa va arate o fereastra de culoare neagra care gasiti ca Screen in arhiva iar apoi farmbot metin2

In acest mod o sa puteti folosi Farmbot Metin2

Distractie Placuta!
Spor la Crescut

Link Download :

[url]https://mega.nz/#!K490kJQR!vFhWq6069aJ4D78yXYYwNI9ivBMeXs2Ahvj_vYIjseQ[url]

Neconectat

Re: Farmbot Metin2.ro si server privat

Mesaj de SuraAM » Vin Ian 06, 2017 10:22 pm

Noul client SonyMt2 - Winter Holiday a fost adaugat !
Intra acum si distreaza-te împreuna cu prietenii tai, în timp ce te bucuri de noul design de iarna, ce include costume si mounturi specifice acestei sarbatori, multe cadouri si o mapa speciala dedicata evenimentului de Craciun !
Te lasam pe tine sa descoperi mai multe, accesând Trebuie să fii înregistrat sau conectat pentru a vedea link-urile. !
Echipa SonyMt2 îti ureaza sarbatori fericite !

Înapoi la Ghiduri şi Tutoriale