Cele mai mici prețuri? 1GB = 5 euro - CAMNET.RO

Vrei să dai un anunţ?Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Neconectat

Cele mai mici prețuri? 1GB = 5 euro - CAMNET.RO

Mesaj de whellseN » Lun Iul 30, 2018 11:48 am

Site: Trebuie să fii înregistrat sau conectat pentru a vedea link-urile.

Imagine

Imagine

Serverele de Metin2 sunt găzduite numai pe servere dedicate cu storage SSD pentru ca tu să beneficiezi de viteze maxime de transfer. Totodată, serverele metin2 sunt găzduite numai pe configurații Intel Xeon 24 CORE.

Găzduire web gratuită - Aveți un domeniu? Aveți posibilitatea de a benefecia găzduire web gratuită pentru orice pachet. Vă oferim 500MB pentru a-ți găzdui fișierele.

Alte servicii pe care le oferim:
Trebuie să fii înregistrat sau conectat pentru a vedea link-urile. - Pachete începând cu 3 euro / trimestrial(3 luni).
Trebuie să fii înregistrat sau conectat pentru a vedea link-urile. - Găzduire servere virtuale pe SSD începând cu 4.99 euro/lunar, cu conexiuni Gigabit, și activare instantă. Serverele pot fi personalizate în funcție de cerințele fiecărui client.
Găzduire Jocuri - CS 1.6 / CS GO / SA:MP. Pachete începând cu 3 euro / lunar. Serverele sunt activate instant.

WhatsApp: +37369244713
office@camnet.ro

Metode de plată:
Transfer Bancar - Activare instantă.
PayPal - Activare instantă.
Plata prin SMS - Activare instantă.
PaySafeCard(PIN) - Activare instantă.

Neconectat

Re: Cele mai mici prețuri? 1GB = 5 euro - CAMNET.RO

Mesaj de whellseN » Sâm Sep 22, 2018 8:52 pm

Benefeciaza de reducere 15 %, pentru pachetele cu valoare de 10€+, folosind codul promoțional REDUCERE15. Reducerea este limitată.

Înapoi la Mica publicitate