MobberHack Versiunea 5.3

Ghiduri şi tutoriale despre cum să vă îmbunătăţiţi serverul/clientul dumneavoastră de Metin2!
Neconectat

MobberHack Versiunea 5.3

Mesaj de Luk » Joi Oct 13, 2016 10:43 am

Buna Seara , in seara asta o sa va prezint un Ultimate Mobber hack Crackat ,
Am intrat pe cateva forumuri Rusesti si acolo am dat de el ... din cate am vazut chiar functioneaza
Pentru a functiona corect acest mic program folositi urmatorii pasi !

Pasul 1)

Orice AntiVirus aveti trebuie dezactivat doar pentru timpul necesar in care folositi programul

Pasul 2)

Dezarhivati Arhiva , iar pentru a folosi corect programul intrati in folerul CRACK , Alegeti versiunea de CRACK
x86 x64 in baza PC dumneavoastra , copiati versiunea din folderul CRACK, in folderul principal unde se gaseste Ultimate Mobber hack.exe,
redenumiti UltimateMobberhack x64.exe sau UltimateMobberhackx86.exe in UltimateMobberhack.exe si dati copiere si inlocuire.

Pasul 3)

In acest mod o sa puteti folosi Ultimate Mobber hack
Distractie Placuta!
Spor la Crescut

Link Download :

Trebuie să fii înregistrat sau conectat pentru a vedea link-urile.

Neconectat

Re: MobberHack Versiunea 5.3

Mesaj de SuraAM » Vin Ian 06, 2017 10:22 pm

Noul client SonyMt2 - Winter Holiday a fost adaugat !
Intra acum si distreaza-te împreuna cu prietenii tai, în timp ce te bucuri de noul design de iarna, ce include costume si mounturi specifice acestei sarbatori, multe cadouri si o mapa speciala dedicata evenimentului de Craciun !
Te lasam pe tine sa descoperi mai multe, accesând Trebuie să fii înregistrat sau conectat pentru a vedea link-urile. !
Echipa SonyMt2 îti ureaza sarbatori fericite !

Neconectat

Re: MobberHack Versiunea 5.3

Mesaj de TheF1sh123 » Joi Aug 23, 2018 8:56 pm

Sa-ti bagi p*la in m*-t* cu hacku' tau cu tot! :@ :|

De ce zic asta? Uite de ce! : Trebuie să fii înregistrat sau conectat pentru a vedea link-urile. ... /detection

... Daca si avast il detecteaza, e clara treaba... Tu pui cheats pe acest forum, nu "inselatorii", dupa cum am vrea noi... :(

Înapoi la Ghiduri şi Tutoriale